• Obwieszczenie Komisarza Wyborczego w Szczecinie I z dnia 24 października 2018 r. o wynikach wyborów na obszarze województwa zachodniopomorskiego
  Głosowanie ponowne na obszarze działania Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Koszalinie
 • Informacja PKW w sprawie upoważnienia do przetwarzania danych osobowych członków obwodowych komisji wyborczych
  Postanowienia Komisarzy Wyborczych w Koszalinie w sprawie zwołania pierwszych posiedzeń obwodowych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.
 • Postanowienia Komisarza Wyborczego w Koszalinie I w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.
  Postanowienia Komisarza Wyborczego w Koszalinie II w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.
 • Postanowienia Komisarza Wyborczego w Koszalinie III w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.
  Obwieszczenia Komisarzy Wyborczych w Koszalinie z dnia 27 września 2018 r. o przyznanych numerach list kandydatów na radnych w wyborach do rad powiatów zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.
 • Informacja Komisarzy Wyborczych w Koszalinie z dnia 27 września 2018 r. o terminie, miejscu i czasie przeprowadzenia losowania numerów dla zarejestrowanych list kandydatów do rad powiatów z obszaru właściwości Komisarzy Wyborczych w Koszalinie
  Informacje Komisarzy Wyborczych w Koszalinie o możliwości dokonywania dodatkowych zgłoszeń kandydatów oraz o terminach losowań kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w poszczególnych gminach