Komunikat dotyczący obsługi osób zainteresowanych w związku z sytuacją sanitarno-epidemiologiczną

Szanowni Państwo,

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, w trosce o  zdrowie pracowników i interesantów, uprzejmie informujemy, że od dnia 1 listopada 2020 r. do odwołania Delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Koszalinie zmienia sposób obsługi interesantów.

Prosimy o kierowanie, w miarę możliwości wszystkich pism drogą mailową na adres: Pokaż adres e-mail lub za pomocą platformy e-puap.

Osoby zainteresowane kontaktem z komisarzami w ramach dyżurów proszone są o przekazywanie pytań i wniosków drogą mailową na adres: Pokaż adres e-mail

W przypadku konieczności złożenia dokumentów w oryginale lub braku możliwości kontaktu we wskazanych wyżej formach, korespondencję prosimy kierować za pośrednictwem operatorów pocztowych na adres: Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Koszalinie, ul. Władysława Andersa 34, 75-950 Koszalin.

 

Rejestr zmian

 • Data utworzenia

  16-03-2020 13:27

  Wprowadził:

  Małgorzata Jurkiew

 • zobacz cały rejestr

 • Data modyfikacji

  17-03-2020 20:15

  Wprowadził:

  Maciej Sobieniak

 • Data modyfikacji

  27-10-2020 7:46

  Wprowadził:

  Maciej Sobieniak

 • Data modyfikacji

  03-11-2020 11:25

  Wprowadził:

  Maciej Sobieniak

Nasza strona korzysta z plików cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Możesz samodzielnie zarządzać plikami cookies w ustawieniach przeglądarki

Zamknij